<<  Firma Profili  >>

 

Yıllardır Konya'da forklift kiralama hizmeti veren firmamız, 7 gün 24 saat profesyonel, genç ve dimamik ekibiyle, kesintisiz hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

10 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. Bunun yolunun doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sözlerin, sözde değil icraatta doğrulamak gerektiğini düşünüyoruz.

Sizleri de Forklift kiralamada güvenli buluşmanın adresine davet ediyoruz.

Firmanızın ihtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli Forklift kiralama işlerinize yardımcı olma gayesiyle çalışıyoruz. Operatörlü, operatörsüz, aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ile emrinizdeyiz.

Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya forkliftiniz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınız olabilir. Nasıl çözümleyeceğiniz veya nasıl organize edeceğiniz konusunda çözüm çok kolay. Firmamızla irtibata geçerek keşif veya danışmanlık alabilirsiniz.

Sanayi kesimlerinde; depolama, gümrük, stoklama, ambarlama gibi iş yerlerinde ekonomik olarak iş yapan makinelerdir. Bu makineler ile malzemelerin yükleme, boşaltma ve taşıma hizmetleri yapılmaktadır. Yapılacak olan cinsine göre asansöre veya boma ataşman bağlantısı yapılarak iş yaptırılır

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızın yanında İzmir’de kiralık forkliftlerimiz ile sizlerleyiz..

yılından bu yana genç ve dinamik kadromuzla izmir genelinde tüm firmalara forklift ve oto kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.